SociMarket - Nasıl Kullanırım?

SociMarket Nedir?

SociMarket, beğeni, takipçi, izlenme, abone, like, dislike, yorum, etkileşim, keşfet ve bütün sosyal medya platformunun işlemlerini kolayca yapabileceğiniz gibi tüm servisleri en ucuz fiyata almanızı sağlayan bir bayi sistemidir. Sistem mantığı kısaca anlatmak gerekirse bakiyeli olarak çalışır ve verdiğiniz siparişler işleme anlık başlar. Sipariş detaylarınızı anlık takip edebilirsiniz. Hizmetleri 1. elden satın aldığınız için asla beklemezsiniz. Arada başka bir aracı olmadığı için normale göre çok daha ucuza beğeni ve takipçi satın alırsınız.


Nasıl Kayıt Olabilirim? Kayıtlar ücretli mi?

Kayıt olmanız için herhangi bir şart yok ve kayıtlar tamamen ücretsizdir.

Bu sayfayı açarak istenen bilgileri doldurup kayıt olun. İşte hepsi bu kadar artık sende aramıza katıldın!


Resimli anlatım:

Kayıt ol sayfasında sizden istenen bilgileri doldurunuz. Kesinlikle sosyal platform hesaplarınızın bilgileri istenmemektedir. Bakiye yükleyip sipariş verebilmeniz için sistemimize kayıt olmalısınız. Kayıtlarımız ücretsizdir.

Nasıl Bakiye Yüklerim?

Üye olduktan sonra bu sayfadan size uygun ödeme yöntemini seçerek "Kredi Kartı - Havale / EFT / ATM - Bitcoin" bakiyenizi yükleyiniz. Nasıl ödeme yapacağınıza dair daha detaylı resimli anlatım için üye olduktan sonra Bakiye Ekle sayfasından ulaşabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Veririm?

Sipariş vermek için öncellikle almak istediğiniz kategoriyi seçiniz. Örneğin beğeni, izlenme, takipçi ne almak istiyorsanız.Ardından size uygun fiyatlı servisi veya hızlı gelsin istiyorsanız Anlık yazan servislerimizden birini seçiniz. Her servisin kullanıcısı - fiyatı ve hızı farklıdır. Genellikle fiyatı yüksek servislerimiz daha hızlı gönderim yapmaktadır.Kategorimizi ve alacağımız servisi seçtikten sonra işlemin yapılacağı gönderinin veya videonuz linkini Link kısmına kopyalayıp yapıştırıyoruz. Ardından almak istediğimiz miktarı giriyoruz ve Sipariş Ver butonuna tıklıyoruz. Başarıyla siparişimiz işleme alınmıştır tabi yeterli bakiyeniz varsa yoksa bakiye yüklemeniz için uyarı çıkacaktır. Siparişinizin durumunu Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.

Tüm işlem bu kadar basittir. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa bize Destek sisteminden ulaşabilirsiniz.


Arkadaşlarını Davet Et Her Yüklediği Bakiyeden Sende Bonus Kazan?

Arkadaşlarınızı Referans Linkiniz ile sisteme kayıt olmalarını sağlayın ve yükledikleri bakiyeden Bonus kazanın. Referans sistemi ile arkadaşlarını davet et ve her yükledikleri bakiyeden sende %3 Bonus kazan istediğin servisi kullanarak harca. Referans linkiniz ile davet sınırı yoktur istediğiniz kadar arkadaşınıza Referans linkiniz ile davet gönderebilirsiniz. Unutmayın arkadaşlarınızın yüklediği her bakiyeden sizde Bonus bakiye kazanacaksınız.